Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
SVEN RINMAN. Landskapsscener, 3 st, olja på pannå, signerade.
284891. SVEN RINMAN. Landskapsscener, 3 st, olja på pannå, signerade.
ca 15 x 15 cm.
något fläckiga.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 15 x 15 cm.
något fläckiga.
Göteborgs Auktionsverk
1 460