LENA A LINDERHOLM. LITOGRAFI.

LENA A LINDERHOLM. LITOGRAFI.
2848901. LENA A LINDERHOLM. LITOGRAFI.

Exteriör. Signerad och numrerad 195/250. Bildmått: ca 38 x 28,5 cm. Rammått: ca 55 x 44 cm.

Lättare ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ramslitage.

Antal besök: 616