SERVERINGSSNURRA, 12 delar,Digsmed, Denmark, 1900-talets andra hälft.

284885. SERVERINGSSNURRA, 12 delar,Digsmed, Denmark, 1900-talets andra hälft.

Bok samt gjutjärn och metall. Diam 38 cm.

Delar saknas. I övrigt obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 724