KOPPAR & FAT, 12 delar, silver, Ceson Guldvaru AB, Göteborg.

284881. KOPPAR & FAT, 12 delar, silver, Ceson Guldvaru AB, Göteborg.

6 st koppar stämplade K&EC, ortsstämpel Göteborg, kattfot, U8 för 1946. Höjd 5 cm.
6 st små fat stämplade K&EC, ortsstämpel Göteborg, kattfot, B9 för 1952. Två st bär stämpeln C9 för 1953. Diameter 8 cm.

Totalvikt 230 gram.

Repor
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 230 gram.

Repor
Bruksslitage.

Antal besök: 1 701