6 st koppar stämplade K&EC, ortsstämpel Göteborg, kattfot, U8 för 1946. Höjd 5 cm.
6 st små fat stämplade K&EC, ortsstämpel Göteborg, kattfot, B9 för 1952. Två st bär stämpeln C9 för 1953. Diameter 8 cm.
Totalvikt 230 gram.
Repor
Bruksslitage.
Totalvikt 230 gram.
Repor
Bruksslitage.