WILHELM WAGENFELD. BADRUMSLAMPA, LINDNER.

2848385. WILHELM WAGENFELD. BADRUMSLAMPA, LINDNER.

Porslin med ljust grön glasyr och två kupor av flussglas, modell nr 6068, 1960-talet, längd 26 cm.

Lätt hanteringsslitage, gummipackningar torkade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 149