Dräktkedja, stämplad, möjligen silver
3 skedar och 2 sockertänger
Par örhänge
Fickur
2 förtjänstmedaljer och 1 ask.
Bruksslitage.
3 skedar och 2 sockertänger
Par örhänge
Fickur
Bruksslitage.