LEGO TÅGSET, 1960-70-tal.

LEGO TÅGSET, 1960-70-tal.
2847862. LEGO TÅGSET, 1960-70-tal.

Lego 12 v tågset, Lego blå räls, set 724 och 722 kopmplett i förpackningar, set 802 Lego Technic komplett i förpackning, med instruktioner, extra blå räls och växlar, mm

1960s and 1970s train sets 12v, Lego bluetrack set 724 and 722 complete set 802 Lego technic complete boxes and instructions in collectible condition. Extra bluetracks and connections. Lego systems zug.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 416