VÄGGPENDYL, trä, förgylld, 1900-tal.

284768. VÄGGPENDYL, trä, förgylld, 1900-tal.

Höjd 53 cm.

Bruksslitage.
Förgyllning ställvis avslagen.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm.

Bruksslitage.
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 806