TAKLAMPA, Secto Design Oy, design Seppo Koho, 1900/2000-tal.

2847191. TAKLAMPA, Secto Design Oy, design Seppo Koho, 1900/2000-tal.

Svartlackera björk. För en ljuspunkt. Höjd 60, diameter 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 421