OSKAR BERGMAN. Landskap. Etsning, signerad, daterad 1915.

284710. OSKAR BERGMAN. Landskap. Etsning, signerad, daterad 1915.

Motivets mått 11 x 17 cm.

Något gulnad, fläck i överkant.

Oskar Bergman (1879–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 11 x 17 cm.

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besök: 1 276