ALFRED MORRIS. England. Motiv med får i höglandskap, olja på duk, signerad.

28469. ALFRED MORRIS. England. Motiv med får i höglandskap, olja på duk, signerad.

75 x 50 cm.

Duklagningar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 50 cm.

Duklagningar och slitage.

Antal besök: 1 735