WILHELM ZILLEN. Olja på pannå, monogramsignerad, 1800-tal.

284669. WILHELM ZILLEN. Olja på pannå, monogramsignerad, 1800-tal.

33 x 35 cm.

Mindre fläckar och skador på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 35 cm.

Antal besök: 1 834