KJELD KRAUTWALD. olja på duk, uppfodrad, signerad.

284666. KJELD KRAUTWALD. olja på duk, uppfodrad, signerad.

38 x 52 cm.

Fåtal fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 52 cm.

Fåtal fläckar.

Antal besök: 1 461