YTTERFODER, "Empire", Gustavsberg.

284599. YTTERFODER, "Empire", Gustavsberg.

Höjd 14 cm.

En med smärre mynningsnagg samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Antal besök: 558