RUDOLF ERBUS. "Kaprun Mit, Kitzsteinhorn", Olja på pannå, Österrike.

284583. RUDOLF ERBUS. "Kaprun Mit, Kitzsteinhorn", Olja på pannå, Österrike.

Titel a tergo.
29 x 39 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Titel a tergo.
29 x 39 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 2 125