CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

284517. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

Figurkompositioner. 38x45 cm samt 38x54 cm. Signerade Reuterswärd, numrerade 116/200.

Ej examinerade ur ram.

Carl Fredrik Reuterswärd (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 866