BERTIL BERNTSSON. Abstrakt figurkomposition, olja på duk, signerad och daterad 67.

284513. BERTIL BERNTSSON. Abstrakt figurkomposition, olja på duk, signerad och daterad 67.

85 x 67 cm.

Slitage. Färgbortfall. Mindre skador.

Bertil Berntsson (1921–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 67 cm.

Bertil Berntsson (1921–2002)

Antal besök: 1 130