DON BRECKON. LONDON SPÅRVAGNAR UTSKRIFTER.

2845009. DON BRECKON. LONDON SPÅRVAGNAR UTSKRIFTER.

En inramad gatuscen från 1920-talet av dubbeldäckare elektriska spårvagnar i Wandsworth London signerad Don Breckon '79, ramstorlek 90 x 65 cm.

några skador på ramen, se bilderna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 810