Gästriklands Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
UPPLÄGGNINGSFAT, flintgods, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.
284483. UPPLÄGGNINGSFAT, flintgods, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.
22 x 31 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 31 cm.
Bruksslitage, repor.
Gästriklands Auktionskammare
686