GOLVVAS, glas, Göte Augustsson, Ruda glasbruk, 1960/1970-tal.

284481. GOLVVAS, glas, Göte Augustsson, Ruda glasbruk, 1960/1970-tal.

Höjd 43,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 959