OTTO PALMER. Danska långskepp.

2844426. OTTO PALMER. Danska långskepp.

Otto Palmer, dansk högskepp, olja på duk, troligen 1960-tal, signerad nere till höger, ca. 48,5 x 70,5 cm, med ram ca. 57 x 79 cm.

Något mörkare, något betsad, ram med tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 692