POKALGLAS, Kjell Engman, Atelje, Kosta Boda, signerad, numrerad samt daterad -90.

284436. POKALGLAS, Kjell Engman, Atelje, Kosta Boda, signerad, numrerad samt daterad -90.

Höjd 24 cm.
8200851-100.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.
8200851-100.

Antal besök: 1 055