BENGT REINHOLTZ. Olja på pannå, "Azalea", 1979.

284427. BENGT REINHOLTZ. Olja på pannå, "Azalea", 1979.

Bildyta 28 x 36,5 cm
Bok om Bengt Reinholtz konst medföljer.

Visst färgbortfall, skador på pannån.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 28 x 36,5 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 370