Två hyllplan med laminat, övre med 2 utfällbara klaffar, nedre med ställ för tre flaskor. Detaljer i gulmetall. På hjul.
Längd ca 76, bredd ca 45/76, höjd ca 65 cm.
Bruksslitage, löst handtag, repor.