SERVERINGSVAGN/BARVAGN.

SERVERINGSVAGN/BARVAGN.
2844060. SERVERINGSVAGN/BARVAGN.

Två hyllplan med laminat, övre med 2 utfällbara klaffar, nedre med ställ för tre flaskor. Detaljer i gulmetall. På hjul.
Längd ca 76, bredd ca 45/76, höjd ca 65 cm.

Bruksslitage, löst handtag, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 306