SLAGBORD, fur, 1900-tal.

SLAGBORD, fur, 1900-tal.
284402. SLAGBORD, fur, 1900-tal.

Längd 26-120, bredd 70, höjd 74 cm.

Omfattande slitage samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 618