KÖKSASSISTENT, Bosch, 1900-talets tredje kvartal.

284401. KÖKSASSISTENT, Bosch, 1900-talets tredje kvartal.

Delar som medföljer enligt bild.

Ej funktionstestad. Smärre skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 913