ROBERT LLIMÓS. Utan titel.

ROBERT LLIMÓS. Utan titel.
2843759. ROBERT LLIMÓS. Utan titel.

Bläck- och akvarellteckning på papper
Signerad och daterad 1966
27 x 24 cm.

I gott skick. Silverpläterad träram. Ej granskad utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1966
27 x 24 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 227