SIDEBOARD, 1960-tal, teak, låsbara skåpdelar, utdragbara lådor.

2843587. SIDEBOARD, 1960-tal, teak, låsbara skåpdelar, utdragbara lådor.

höjd 94, 165x52 cm.

Smärre slitage, mindre märken, ett lås ur funktion, en nyckel fast i lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 94, 165x52 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 333