PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, samt Japan, 1800/1900-tal.

28434. PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, samt Japan, 1800/1900-tal.

Polykrom dekor i emaljfärger. Diameter 11 cm resp 13 cm samt vasens höjd 21 cm.

Slitage samt vasen med mynningslagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 606