Gästriklands Auktionskammare
Konst
Grafik
CURT CLEMENS. original litografi, signerad, Curt Clemens.
284340. CURT CLEMENS. original litografi, signerad, Curt Clemens.
32 x 30 cm.
Gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 30 cm.
Gulnad.
Gästriklands Auktionskammare
756