Gästriklands Auktionskammare
Konst
Övrigt
ELSI TAPPER. "Vintersol", Litografi 303/310, signerad.
284311. ELSI TAPPER. "Vintersol", Litografi 303/310, signerad.
54 x 67 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 67 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
991