SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

284292. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Förgylld. Längd 128 cm, bredd 51,5 cm.

Delvis avskavd förgyllning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 062