BUTLERSTRAY, Reprodux, England, 1900-tal.

284279. BUTLERSTRAY, Reprodux, England, 1900-tal.

Ett brickbord med fällbara kanter och lös bricka fanerad med bl.a idegran. Etikettmärkt Reprodux.

Höjd med nedfälld bricka 54 cm.
Bredd med nedfälld bricka 46 cm.
Längd med nedfälld bricka 57 cm.

Bruksslitage
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Repor.

Antal besök: 1 392