GUNNAR ZETTERSTRÖM. olja på pannå, signerad.

284271. GUNNAR ZETTERSTRÖM. olja på pannå, signerad.

Ca 39,5 x 53,5 cm.

Stötmärken, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 39,5 x 53,5 cm.

Antal besök: 669