BONBONNIERE i glas med dekor av ansikte, Pukeberg Glasbruk.

284243. BONBONNIERE i glas med dekor av ansikte, Pukeberg Glasbruk.

Bonbonniere i glas med dekor av ansikte, märkt på lockets kant, Pukeberg samt otydlig signatur, höjd 6 cm, mått 10,5x10,5 cm.

Flera små nagg
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flera små nagg
Bruksslitage.

Antal besök: 1 181