Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Övrig belysning
VÄGGLAMPOR, 1 par, vitmålad metall/glas, industridesign.
284213. VÄGGLAMPOR, 1 par, vitmålad metall/glas, industridesign.
Höjd 32 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 32 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
364