BARNSTOL, "Babuin" och LÅDBACK, IKEA 1980-tal.

2842040. BARNSTOL, "Babuin" och LÅDBACK, IKEA 1980-tal.

Barnstol "Babuin", design Henrik Mikkelsen och Bjarne Bo Andersen. I gul plast och gullackerad metall. Kan omformas till stol med lågt bord. Höjd som barnstol 74 cm.
Lådback med klothjul "Rullmård", röd plast c:a 37 x 37 cm.
Vägglampa, gullackerad, skärmens höjd 12 cm.

Bruksslitage. Barnstolen med en skadad plastdistans på foten. Rullbacken med kantskada. Vägglampan fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 284