FÖNSTERGLAS, 14 stycken, blyinfattade.

284202. FÖNSTERGLAS, 14 stycken, blyinfattade.

32,5 x 17 samt 32,5 x 19 cm.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 17 samt 32,5 x 19 cm.

Slitage samt skador.

Antal besök: 1 299