ANGELICA WIIK. Färglitografi/blanteknik, kvinna med citron, signerad, numrerad 243/290.

284100. ANGELICA WIIK. Färglitografi/blanteknik, kvinna med citron, signerad, numrerad 243/290.

59x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Angelica Wiik (Född 1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

59x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Angelica Wiik (Född 1960)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 424