MATBORD, vitlackerat med kromade ben.

284083. MATBORD, vitlackerat med kromade ben.

Höjd 70 cm. Diameter 125 cm.

Bordsskiva med slitage och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm. Diameter 125 cm.

Antal besök: 1 008