PASTEJFORM MED LOCK, flintgods, 18/1900-tal.

284068. PASTEJFORM MED LOCK, flintgods, 18/1900-tal.

Höjd 15 cm. Längd 20 cm. Tredelad.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerad.

Antal besök: 598