HÄNKELURNA MED LOCK, Brons, Kina, 1900-tal.

284060. HÄNKELURNA MED LOCK, Brons, Kina, 1900-tal.

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 919