JARDINJÄR, silver samt glas. 1800-talets slut. Vikt 780 gram.

284025. JARDINJÄR, silver samt glas. 1800-talets slut. Vikt 780 gram.

Längd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 287