LJUSKRONA, Drottningholmsmodell, 1940/50-tal.

283995. LJUSKRONA, Drottningholmsmodell, 1940/50-tal.

7 elektriska ljuspunkter.
6 ljushållare.
Höjd 77 cm.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 elektriska ljuspunkter.
6 ljushållare.
Höjd 77 cm.

Antal besök: 828