LEGO automatic binding bricks 1940-tal.

2839916. LEGO automatic binding bricks 1940-tal.

Förpackning, 20 x 35 cm.
Grundsats i originalförpackning.
Ej genomgånget
Ej komplett.

Bruksslitage, förpackning med kraftigt slitage, saknar bitar.
En mursten skadad, samt en dörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förpackning, 20 x 35 cm.
Ej genomgånget
Ej komplett.

Antal besök: 1 728