BROR FORSLUND. "Måsen", bronsskulptur, signerad och numrerad no: 312.

283966. BROR FORSLUND. "Måsen", bronsskulptur, signerad och numrerad no: 312.

Höjd med träsockel: 46 cm.

Bruksslitage samt torrsprickor. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med träsockel: 46 cm.

Antal besök: 3 158