PARTI GLAS, 5 delar, bl.a böhmiskt, 1900-tal.

283954. PARTI GLAS, 5 delar, bl.a böhmiskt, 1900-tal.

Böhmiskt glas och opalin. Högsta höjd 17 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 818