KANNA, porslin, Mine Host, Royal Doulton England.

283926. KANNA, porslin, Mine Host, Royal Doulton England.

Höjd ca 17 cm.

Bruksslitage, bottenagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Bruksslitage, bottenagg.

Antal besök: 721