RULLMÅLNING med 10 akvareller, Kina, 1900-tal.

283862. RULLMÅLNING med 10 akvareller, Kina, 1900-tal.

Längd ca 270 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 270 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 047