Karmstol med genombruten rygg och stoppad sits prydd med dekorspikar
Sitsen i tvistsöm, gul, röd, blå, grön och brun på sandfärgad botten
Höjd 102 cm.
Bruksslitage
Repor
Märken.
Höjd 102 cm.
Bruksslitage
Repor
Märken.